Wersja polska English version
Witamy na stronie Fundacji Boudewijna Brandsa. Fundacja powstała pod koniec roku 2006 w Łodzi i prowadziła działalność w zakresie wspierania rozwoju kultury, sztuki iedukacji, pomocy społecznej i wspierania polskich repatriantów. Fundacja prowadziła również ośrodek kulturalny Bajkonur w Łodzi.

Fundacja zakończyła działalność w połowie 2021 roku.

Aktualności

06.2021 Zakończenie działalności fundacji

06.2015 Projekt L.Stadt Rewitalizacja pozyskuje dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury. W ramach projektu powstanie film dokumentujący koncerty zespołu L.Stadt w kilku oryginalnych lokalizacjach w Polce.

04.2015 LDZ Music Festival 2015 otrzymuje dofinansowanie z Wydziału Kultury Urzędu Miasta Łodzi. Więcej...

04.2014 LDZ Music Festival 2014 otrzymuje dofinansowanie z Wydziału Kultury Urzędu Miasta Łodzi.

09.2013 Projekt "Analodz by Warsaw" zespołu Psychocukier otrzymuje dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura - Interwencje"

04.2013 LDZ Music Festival 2013 otrzymuje dofinansowanie z Wydziału Kultury Urzędu Miasta Łodzi. LDZ Music Fesival 2013...

03.2012 Premierowa edycja LDZ Music Fesival, organizowanego przez Fundację Brandsa, otrzymuje dofinansowanie z Wydziału Kultury Urzędu Miasta Łodzi. LDZ Music Festival 2012...

10.2011 Bajkonur - wielkie otwarcie! Nowy, niezależny ośrodek kulturalny prowadzony przez Fundację startuje w Łodzi. Bajkonur - strona główna...

03.2011 – Nowe dofinansowanie z Wydziału Kultury Urzędu Miasta Łodzi dla projektu Jazztime - serii warsztatów, koncertów i jam session, współorganizowanej z łódzkim klubem Improwizacja.

Podziękowania

W imieniu beneficjentów Fundacji Boudewijna Brandsa i naszym własnym, pragniemy z całego serca podziękować Wam – darczyńcom – za okazane dotychczas wsparcie i zaufanie. Każda, nawet najmniejsza pomoc finansowa, jest dla nas niezmiernie ważna, zarówno w wymiarze materialnym, jak i symbolicznym. Cieszymy się że wspierają nas ludzie, odczuwający potrzebę dzielenia się z innymi. Jest to dla nas ważny sygnał, że to, co robimy ma sens i że warto taką działalność kontynuować.

Zespół Fundacji Brandsa

Odwiedź nas na Facebooku!